ODDELEK INFRASTRUKTURA

dir. Aleksander Antić

Sebastjan Birk

Vodja naprednih infrastrukturnih rešitev

sebastjan.birk@unistarpro.si

Tel:    01 4755 541

Faks: 01 4755 600

 

Thomas Oblak

Vodja oddelka PRO.stream (omrežne rešitve)

thomas.oblak@unistarpro.si

Tel:    01 475 5549

Faks: 01 4755 600

 

Mare Selan

Vodja oddeleka za upravljanje in nadzor IT

mare.selan@unistarpro.si

Tel:    01 4755 533

Faks: 01 4755 600

 

Miha Kerin

Vodja oddelka rešitev v oblaku in vzdrževanja​

miha.kerin@unistarpro.si

Faks: 01 4755 600

ODDELEK POSLOVNE REŠITVE

dir. Rony Plevnik

David Bevc

Pomočnik dir. oddelka poslovnih rešitev

david.bevc@unistarpro.si

Tel:    01 4755 510

Faks: 01 4755 600

 

Marko Zavadlav

Vodja oddelka PRO.Astec (IT varnost in skladnost)

marko.zavadlav@unistarpro.si

Tel:    01 47 555 80

Faks: 01 4755 600

 

Monika Varkonji Šajn

ITSM consultant

monika.varkonji.sajn@unistarpro.si

Tel:    01 475 5527

Faks: 01 4755 600

 

 

Amel Miskić

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?